Opona zimowa Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 95T
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 (195/65 R15 95T) 1026769 | 790 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 ( 195/65 R15 95T XL 4PR, z kolcami SBL ) | 497 zł |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 ( 195/65 R15 95T XL 4PR, z kolcami SBL ) 10 | 483 zł |
Polecamy