Opona letnia Hankook Ventus Prime2 K115 215/70 R16 100H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime2 K115 215/70 R16 100H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime2 K115 215/70 R16 100H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 215/70 R16 100H 4PR SBL ) 1024446 | 507 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 (215/70 R16 100H) 1016024 | 561 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 215/70 R16 100H 4PR SBL ) | 513 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 215/70 R16 100H 4PR SBL ) 1016024 | 564 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 (215/70 R16 100H) 1024446 | 484 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 215/70 R16 100H 4PR SBL ) | 571 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →