Opona całoroczna Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15C 104R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15C 104R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15C 104R
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Wielosezonowa Hankook Vantra St As2 Ra30 195/70R15 104/102R | 419 zł |
Opona Hankook 195/70R15C VANTRA ST AS2 RA30 104/102R - opony dostawcze 202 | 404 zł |
Hankook Vantra ST AS2 RA30 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR SBL ) 2020978 | 441 zł |
Hankook Vantra ST AS2 RA30 (195/70 R15 104/102R) 2021941 | 527 zł |
Hankook Vantra ST AS2 RA30 ( 195/70 R15C 104/102R 8PR SBL ) | 446 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →