Opona zimowa Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T 225/65 R17 102 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter i*pike X W429A (225/65 R17 102T) 1030435 | 845 zł |
Hankook Winter i*pike X W429A ( 225/65 R17 102T, z kolcami SBL ) | 814 zł |
Hankook Winter i*pike X W429A ( 225/65 R17 102T, z kolcami SBL ) 1026842 | 805 zł |
Hankook Winter i*pike X W429A (225/65 R17 102T) 1026842 | 746 zł |
Modyfikacje Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T
Ceny na Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Pike X W429A 225/65 R17 102T | od 746 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →