Opona całoroczna Hankook Dynapro HT RH12 265/60 R18 110T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Dynapro HT RH12 265/60 R18 110T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Dynapro HT RH12 265/60 R18 110T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANKOOK Opony letnie 265/60 R 18 TL 110T DYNAPRO HT RH12 BSW MS KOR 103164 | 887 zł |
Hankook Dynapro HT RH12 (265/60 R18 110T) 1031646 | 670 zł |
Hankook Dynapro HT RH12 ( 265/60 R18 110T 4PR SBL ) | 685 zł |
Hankook Dynapro HT RH12 ( 265/60 R18 110T 4PR SBL ) 1031646 | 677 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →