Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y 225/45 R18 95 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 225/45 R18 95Y XL 4PR, SBL ) 1024975 | 623 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 (225/45 R18 95Y) 1030339 | 634 zł |
Opona Hankook 225/45R18 KINERGY 4S2 H750 95 Y XL FR - opony całoroczne 102 | 596 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 225/45 R18 95Y XL 4PR, SBL ) | 631 zł |
Opona Wielosezonowa Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45R18 95Y Xl | 631 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y
Ceny na Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y | od 596 zł | 9 oferty | ||
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/45 R18 95Y Run Flat | od 649 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →