Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S H740 175/70 R13 82T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S H740 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S H740 175/70 R13 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy 4S H740 ( 175/70 R13 82T 4PR SBL ) | 358 zł |
Hankook Kinergy 4S H740 ( 175/70 R13 82T 4PR SBL ) 1022154 | 341 zł |
Hankook Kinergy 4S H740 (175/70 R13 82T) 1022154 | 432 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →