Opona zimowa Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R 205/65 R16 107 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Winter i*Pike LV RW15 (205/65 R16 107/105R) 2021752 | 710 zł |
Hankook Winter i*Pike LV RW15 ( 205/65 R16C 107/105R, z kolcami SBL ) | 581 zł |
Hankook Winter i*Pike LV RW15 ( 205/65 R16C 107/105R, z kolcami SBL ) T000 | 564 zł |
Hankook Winter i*Pike LV RW15 (205/65 R16 107/105R) T000STD2021307 | 563 zł |
Modyfikacje Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R
Ceny na Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Pike LV RW15 205/65 R16C 107R | od 563 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →