Opona zimowa Hankook Winter I*Cept RS3 W462 185/65 R14 86T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 185/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Winter I*Cept RS3 W462 185/65 R14 86T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 185/65 R14 86T W462 WINTER ICEPT RS3 HKM1856514 | 444 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) ( 185/65 R14 86T SBL ) 1028437 | 286 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) (185/65 R14 86T) 1028392 | 322 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) ( 185/65 R14 86T SBL ) | 381 zł |
Hankook Winter i*cept RS3 (W462) ( 185/65 R14 86T 4PR SBL ) 1028392 | 328 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →