Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H 225/65 R17 106 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Hankook 225/65R17 KINERGY 4S2 X H750A 106 H XL - opony terenowe 1025 | 506 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A ( 225/65 R17 106H XL 4PR SBL ) 1030012 | 585 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A (225/65 R17 106H) 1030012 | 539 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A ( 225/65 R17 106H XL 4PR SBL ) | 554 zł |
Opony całoroczne 225/65R17 106H Kinergy 4S2 H750 Hankook | 487 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H
Ceny na Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H | od 487 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →