Всесезонна шина Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H 225/65 R17 106 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy 4S² X H750A ( 225/65 R17 106H XL 4PR SBL ) 1030012 | 585 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A (225/65 R17 106H) 1030012 | 539 zł |
Hankook Kinergy 4S² X H750A ( 225/65 R17 106H XL 4PR SBL ) | 555 zł |
Opona Hankook 225/65R17 KINERGY 4S2 X H750A 106 H XL - opony terenowe 1025 | 506 zł |
Opony całoroczne 225/65R17 106H Kinergy 4S2 H750 Hankook 2023 | 475 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H
Ціни на Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 X H750A 225/65 R17 106H | від 475 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →