SSD GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 120 GB
GOODRAM SSDPB-S400U-120-80 |
|
Najmłodszy model przystępnego cenowo konsumenckiego dysku SSD z linii urządzeń M.2 GOODRAM S400u 2018, w skład której wchodzą urządzenia z interfejsem SATA 3 i pojemnościach od 120 do 480 GB. Dysk ma nominalną pojemność 120 GB i doskonałą kompatybilność z szeroką gamą modeli płyt głównych wyposażonych w gniazdo M.2 Socket 3. Jest to urządzenie typu open-frame o kompaktowej formie 2280.
Poradzi sobie z rolą dysku systemowego w komputerach domowych / biurowych, stacjach roboczych klasy podstawowej i budżetowe komputery do gier (jeśli masz drugi, bardziej pojemny dysk). Instalowany bez problemów w niektórych modelach laptopów (z portem M.2), odpowiedni dla niektórych modeli nettopów, systemów all-in-one i HTPC. Przy przyzwoitej prędkości sekwencyjnego odczytu / zapisu (550/350 MB / s) i minimalnym opóźnieniu, GOODRAM S400u 2280 M.2 SSD SSDPB-S400U-120-80 zapewnia ultraszybkie ładowanie systemu operacyjnego, aplikacje wymagające dużej ilości zasobów (w tym przeglądarki z wiele zapisanych kart w pamięci podręcznej) i wymagające nowoczesne gry. Jako podstawę sprzętową dysku zastosowano połączenie popularnego wielokanałowego kontrolera Phison PS3111-S11 z wysokiej jakości pamięcią 3D TLC NAND. Obsługiwana jest funkcja buforowania SLC operacji zapisu, która zwiększa jego szybkość, a także technologie NCQ i TRIM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 120 GB
Wszystkie ceny 6 →Dysk GOODRAM S400U 120GB SSD | 100 zł |
Dysk GOODRAM S400U 120GB SSD | 100 zł |
Dysk GOODRAM S400U 120GB SSD SSDPR-S400U-120-80 | 100 zł |
Dysk SSD GoodRam S400U 120GB M.2 2280 SATA III (SSDPR-S400U-120-80) | 107 zł |
Dysk SSD GOODRAM S400U SSDPR-S400U-120-80, M.2 (2280), 120 GB, SATA III, 5 | 133 zł |
GOODRAM S400U 120GB M.2 SATA3 2280 | 104 zł |
Modyfikacje GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80
Ceny na GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 120 GB | od 100 zł | 7 oferty | ||
GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPR-S400U-240-80 240 GB | od 189 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-480-80 480 GB | od 280 zł | 8 oferty |