SSD Dahua C800N DHI-SSDC800N256G 256 GB
Dahua DHI-SSDC800N256G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Dahua C800N DHI-SSDC800N256G
Ceny na Dahua C800N DHI-SSDC800N256G |
---|---|---|---|---|
Dahua C800N DHI-SSDC800N256G 256 GB | od 83 zł | 2 oferty | ||
Dahua C800N DHI-SSDC800N512G 512 GB | od 171 zł | 3 oferty | ||
Dahua C800N DHI-SSD-C800N1TB 1 TB | od 329 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →