SSD GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 120 ГБ
GOODRAM SSDPB-S400U-120-80 |
|
Молодша модель доступного споживчого SSD-накопичувача з лінійки М. 2-пристроїв GOODRAM S400u 2018-го року, що включає в себе пристрої з інтерфейсом SATA 3 і ємністю від 120 до 480 Гб. Накопичувач має штатну ємність 120 Гб і відмінну сумісність з широким асортиментом моделей материнських плат, оснащеними роз'ємами М. 2 Socket 3. Представляється собою безкорпусний пристрій компактного форм-фактора 2280.
Впорається з роллю системного диска в побутових/офісних комп'ютерів, робочих станцій початкового рівня і бюджетних ігрових ПК (за наявності другого, більш ємного накопичувача). Без проблем встановлюється в деякі моделі ноутбуків (за наявності порту М. 2), підійде для певних моделей неттопів, моноблоків і HTPC-систем. Завдяки гідною швидкості послідовного читання/запису (550/350 МБайт/с) і мінімальної латентності SSD-накопичувач GOODRAM S400u 2280 M.
2 SSDPB-S400U-120-80 забезпечує надшвидку завантаження операційної системи, ресурсномістких додатків (у т. ч. браузерів з великою кількістю збережених кешованих вкладок) і найвимогливіших сучасних ігор. В якості апаратної основи накопичувача використана зв'язка популярного багатоканального контролер Phison PS3111-S11 з якісною пам'яттю 3D TLC NAND. Підтримується функція SLC-буферизації операцій запису, збільшує її швидкість, а також технології NCQ і TRIM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 120 ГБ
Dysk SSD GoodRam S400U 120GB M.2 2280 SATA III (SSDPR-S400U-120-80) | 107 zł |
Dysk SSD GOODRAM S400U SSDPR-S400U-120-80, M.2 (2280), 120 GB, SATA III, 5 | 133 zł |
Dysk SSD GOODRAM S400u M.2 120GB SATA III M.2 2280 (550/530) | 114 zł |
GOODRAM S400U 120GB M.2 SATA3 2280 | 104 zł |
Dysk SSD Goodram 120 GB S400U SATA III M.2 2280 | 111 zł |
Модификації GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80
Ціни на GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-120-80 120 ГБ | від 104 zł | 6 пропозицій | ||
GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPR-S400U-240-80 240 ГБ | від 189 zł | 4 пропозиції | ||
GOODRAM S400u 2280 M.2 SSDPB-S400U-480-80 480 ГБ | від 280 zł | 7 пропозицій |