SSD Gigabyte AORUS Gen4 7300 AG4732TB 2 TB
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Gigabyte AG4732TB 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte AORUS Gen4 7300 AG4732TB 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Aorus 2TB M2 dysk SSD AG4732TB PCIe Gen 40 x4/NVMe 14 | 1 053 zł |
Dysk GIGABYTE Aorus Gen4 7300 2TB SSD (z radiatorem) | 781 zł |
Dysk GIGABYTE Aorus Gen4 7300 2TB SSD (z radiatorem) AG4732TB G10 | 781 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte AORUS Gen4 7300 AG4732TB
Ceny na Gigabyte AORUS Gen4 7300 AG4732TB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte AORUS Gen4 7300 AG4731TB 1 TB | od 462 zł | 7 oferty | ||
Gigabyte AORUS Gen4 7300 AG4732TB 2 TB | od 781 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →