Pamięć RAM G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK
Wideo 12Zdjęcia 21 | Wkrótce w sprzedaży 728 zł Imponujący zestaw składający się z dwóch modułów overclockingu pamięci RAM DDR5 o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB), zdolnej do stabilnej pracy przy efektywnej częstotliwości taktowania 5200 MHz i średnim poziomie taktowania (CL40). Kompatybilny z procesorami Intel Core (od 12. generacji) i AMD Ryzen (od Ryzen 7000 Raphael z mikroarchitekturą Zen 4). Stylowa konstrukcja zewnętrzna obejmuje nie tylko rozpraszacze ciepła, ale także sterowane oświetlenie LED RGB, kompatybilne z technologiami wiodących dostawców płyt głównych: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i ASRock Polychrome Sync. Producent pozycjonuje go jako produkt z wyższej półki cenowej na rok 2022, skierowany do entuzjastów modowania, entuzjastów overclockingu i graczy. Moduły zestawu G.Skill Trident Z5 RGB DDR5...2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK są przeznaczone do stosowania w grach i wielofunkcyjnych systemach domowych, w tym tanich stacjach roboczych typu "zrób to sam" do tworzenia i przetwarzania treści cyfrowych. Obsługa technologii Intel XMP 3.0, która automatycznie ustawia niezbędne parametry w UEFI BIOS płyty głównej, znacznie ułatwia samodzielną instalację modułów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości układów pamięci, zoptymalizowanemu układowi wielowarstwowych płytek drukowanych oraz obecności rozpraszaczy ciepła, moduły można podkręcać. |
G.Skill F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK 5200 MHz CL36 (36-36-36-83) 5200 MHz 5600 MHz CL40 (40-40-40-83) CL28 5600 MHz CL30 5600 MHz CL36 (36-36-36-76) 5600 MHz CL36 (36-36-36-89) 5600 MHz 5600 MHz CL40 (40-40-40-76) CL40 (40-40-40-89) 6000 MHz CL30 6000 MHz CL32 (32-38-38-96) 6000 MHz 6000 MHz CL36 (36-36-36-76) CL36 (36-36-36-96) 6000 MHz 6000 MHz CL40 (40-40-40-76) CL40 (40-40-40-96) 6400 MHz CL32 6600 MHz CL34 6800 MHz CL34 7200 MHz CL34 7600 MHz CL36 7800 MHz CL36 8000 MHz CL38 |
|
Imponujący zestaw składający się z dwóch modułów overclockingu pamięci RAM DDR5 o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB), zdolnej do stabilnej pracy przy efektywnej częstotliwości taktowania 5200 MHz i średnim poziomie taktowania (CL40). Kompatybilny z procesorami Intel Core (od 12. generacji) i AMD Ryzen (od Ryzen 7000 Raphael z mikroarchitekturą Zen 4). Stylowa konstrukcja zewnętrzna obejmuje nie tylko rozpraszacze ciepła, ale także sterowane oświetlenie LED RGB, kompatybilne z technologiami wiodących dostawców płyt głównych: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i ASRock Polychrome Sync.
Producent pozycjonuje go jako produkt z wyższej półki cenowej na rok 2022, skierowany do entuzjastów modowania, entuzjastów overclockingu i graczy. Moduły zestawu G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK są przeznaczone do stosowania w grach i wielofunkcyjnych systemach domowych, w tym tanich stacjach roboczych typu "zrób to sam" do tworzenia i przetwarzania treści cyfrowych. Obsługa technologii Intel XMP 3.0, która automatycznie ustawia niezbędne parametry w UEFI BIOS płyty głównej, znacznie ułatwia samodzielną instalację modułów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości układów pamięci, zoptymalizowanemu układowi wielowarstwowych płytek drukowanych oraz obecności rozpraszaczy ciepła, moduły można podkręcać.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Modyfikacje G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | od 568 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | od 642 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | od 607 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK | od 1 229 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | od 549 zł | 21 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | od 539 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | od 588 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | od 601 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | od 549 zł | 21 oferta | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | od 569 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | od 610 zł | 19 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | od 628 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | od 667 zł | 8 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | od 685 zł | 15 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | od 799 zł | 9 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | od 919 zł | 17 oferty | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | od 1 291 zł | 4 oferty |