Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK
Відео 12Фото 21 | Очікується у продажу 728 zł Ефектний комплект, що включає два модулі оверклокерської оперативної пам'яті стандарту DDR5 c сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб), яка здатна штатно стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 5200 МГц і середнім рівнем таймінгів (CL40). Сумісна з CPU Intel Core (від 12-го покоління) та AMD Ryzen (від Ryzen 7000 Raphael з мікроархітектурою Zen 4). Стильний зовнішній дизайн включає не тільки радіатори-теплорозподільники, але і керовану RGB LED-підсвічування, сумісну з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на любителів моддингу, ентузіастів оверклокінгу та геймерів. Модулі комплекту G.Ski...ll Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK призначені для використання ігрових та багатоцільових домашніх систем, включаючи DIY недорогі робочі станції для створення та обробки цифрового контенту. Підтримка технології Intel XMP 3.0, яка автоматично встановлює необхідні параметри в UEFI BIOS материнської плати, суттєво спрощує самостійну установку модулів. Завдяки використанню якісних чіпів пам'яті, оптимізованій розводці багатошарових друкованих плат та наявності теплорозподільників, модулі можуть піддаватися розгону. |
G.Skill F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK 5200 МГц CL36 (36-36-36-83) 5200 МГц 5600 МГц CL40 (40-40-40-83) CL28 5600 МГц CL30 5600 МГц CL36 (36-36-36-76) 5600 МГц CL36 (36-36-36-89) 5600 МГц 5600 МГц CL40 (40-40-40-76) CL40 (40-40-40-89) 6000 МГц CL30 6000 МГц CL32 (32-38-38-96) 6000 МГц 6000 МГц CL36 (36-36-36-76) CL36 (36-36-36-96) 6000 МГц 6000 МГц CL40 (40-40-40-76) CL40 (40-40-40-96) 6400 МГц CL32 6600 МГц CL34 6800 МГц CL34 7200 МГц CL34 7600 МГц CL36 7800 МГц CL36 8000 МГц CL38 |
|
Ефектний комплект, що включає два модулі оверклокерської оперативної пам'яті стандарту DDR5 c сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб), яка здатна штатно стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 5200 МГц і середнім рівнем таймінгів (CL40). Сумісна з CPU Intel Core (від 12-го покоління) та AMD Ryzen (від Ryzen 7000 Raphael з мікроархітектурою Zen 4). Стильний зовнішній дизайн включає не тільки радіатори-теплорозподільники, але і керовану RGB LED-підсвічування, сумісну з технологіями провідних вендорів материнських плат: Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync.
Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на любителів моддингу, ентузіастів оверклокінгу та геймерів. Модулі комплекту G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK призначені для використання ігрових та багатоцільових домашніх систем, включаючи DIY недорогі робочі станції для створення та обробки цифрового контенту. Підтримка технології Intel XMP 3.0, яка автоматично встановлює необхідні параметри в UEFI BIOS материнської плати, суттєво спрощує самостійну установку модулів. Завдяки використанню якісних чіпів пам'яті, оптимізованій розводці багатошарових друкованих плат та наявності теплорозподільників, модулі можуть піддаватися розгону.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 568 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-TZ5RS | від 642 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-TZ5RK | від 607 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-TZ5RK | від 1 229 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 539 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 588 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 601 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 549 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 569 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 610 zł | 19 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 628 zł | 14 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 667 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 685 zł | 15 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 799 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 919 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 1 291 zł | 4 пропозиції |