Pamięć RAM G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4266C19D-32GTRG
Wideo 8Zdjęcia 4 |
G.Skill F4-4266C19D-32GTRG |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb
Ceny na G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTRS | od 965 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS | od 561 zł | 16 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTRGC | od 606 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTRS | od 556 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C16D-32GTRGA | od 1 099 zł | 3 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTRG | od 592 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GTRG | od 618 zł | 12 oferty |