Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-5150
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z dwustronną kolorową drukarką atramentową, płaskim skanerem A4 i kolorową kopiarką z funkcją szybkiego powiększania. Dotyczy produktów w podstawowej kategorii cenowej, które przeznaczone są do użytku domowego lub lekkich prac w małym biurze. Zintegrowany moduł Wi-Fi 4 umożliwia użytkownikom skanowanie dokumentów bezpośrednio do gadżetów mobilnych, a także bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów, tabletów i laptopów.
Charakterystyczną cechą urządzenia wielofunkcyjnego Epson Expression Home XP-5150 jest obecność 2,4-calowego kolorowego wyświetlacza, a także wysokiej jakości drukowanie i kopiowanie w kolorze / czerni i bieli. Wynik ten osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii Epson Micro Piezo oraz zaawansowanych atramentów pigmentowych. Mikroskopijne krople atramentu wysychają natychmiast, nie rozlewając się po powierzchni papieru.
Takie wydruki nie rozmazują się i nie boją się wilgoci, a ich jakość w niewielkim stopniu zależy od jakości papieru. Szybkość drukowania dokumentów czarno-białych o standardowej jakości (metoda ISO) wynosi 14 str./min, aw kolorze 7,5 str./min. Skaner płaski zapewnia szybkie skanowanie lub kopiowanie w rozdzielczości 1200x2400 dpi. Oprócz standardowych wkładów Epson 502 o wydajności 210 stron dostępne są wkłady o wysokiej wydajności 502XL (550 stron czarno-białych i 470 stron kolorowych).
Kup Epson Expression Home XP-5150
Wszystkie ceny 6 →Epson Expression Home XP-5150 drukarka wielofunkcyjna 3 w 1 druk skanowani | 837 zł |
Drukarka Epson Expression Home Xp-5150 Wi-Fi Duplex | 571 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Epson Expression Home XP-5150 - PACZKOMAT, POCZTA, KUR | 589 zł |
Drukarka Epson Expression Home Xp-5150 Wi-Fi Duplex | 598 zł |
Epson Expression Home XP-5150 C11CG29406 urządzenie wielofunkcyjne atramen | 551 zł |
Epson Expression Home XP-5150 | 698 zł |