Pralka Electrolux EW6TN5261FP biały
Electrolux EW6TN5261FP biały 2023 rokniskie zużycie wody |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux EW6TN5261FP biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Pralka EW6TN5261FP top HWELERGN5261FP0 | 1 506 zł |
ELECTROLUX EW6TN5261FP 6 kg 1200 obr | 1 498 zł |
Electrolux Pralka EW6TN5261FP top 123128 | 1 639 zł |
Electrolux Pralka EW6TN5261FP top 123128 | 1 506 zł |
Pralka Electrolux EW6TN5261FP | 1 650 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6TN5261FP 6kg 1200obr | 1 650 zł |
Pralka ładowana od góry ELECTROLUX EW6TN5261FP I tel. (22) 266 82 20 I Rat | 1 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →