Пральна машина Electrolux EW6TN5261FP білий
Electrolux EW6TN5261FP білий 2023 рікнизька витрата води |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EW6TN5261FP білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux Pralka EW6TN5261FP top HWELERGN5261FP0 | 1 536 zł |
ELECTROLUX EW6TN5261FP 6 kg 1200 obr | 1 498 zł |
Electrolux Pralka EW6TN5261FP top 123128 | 1 639 zł |
Electrolux Pralka EW6TN5261FP top 123128 | 1 536 zł |
Pralka Electrolux EW6TN5261FP | 1 650 zł |
Pralka ELECTROLUX EW6TN5261FP 6kg 1200obr | 1 650 zł |
Pralka ładowana od góry ELECTROLUX EW6TN5261FP I tel. (22) 266 82 20 I Rat | 1 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →