Suszarka Whirlpool FFT M22 9X2
Zdjęcia 3 |
Whirlpool FFT M22 9X2 2021 rokkondensacyjne z pompą ciepła |
|
Suszarka marki Whirlpool to średniobudżetowe urządzenie z pompą ciepła i obciążeniem aż do 9 kg. Model jest w stanie przyciągnąć uwagę dużych i dużych rodzin, należy jednak wziąć pod uwagę, że głębokość szafki wynosi przyzwoite 65 cm Suszarka jest przystosowana nie tylko do wykorzystania pompy ciepła, ale także autorskiej 6. Technologia zmysłów. Zastosowane w nim czujniki (w tym czujnik poziomu wilgotności) pozwalają bez ingerencji użytkownika określić czas do osiągnięcia wymaganego stopnia wysuszenia - zarówno pod żelazkiem, jak i w szafce.
Suszarka Whirlpool FFT M22 9X2 obsługuje 15 programów, w tym standardowe cykle do tkanin bawełnianych, syntetycznych i mieszanych. Na szczególną uwagę zasługuje tryb dla dżinsów, odzieży sportowej, dużych przedmiotów (na przykład odzieży wierzchniej, a nawet dywanów), a także FreshCare+. Jest to cykl odświeżający, który pozwala usunąć nieprzyjemne zapachy, także bez wstępnego prania.
Użytkownik może elastycznie dostosować czas pracy lub skorzystać z opóźnionego startu (do 24 godzin), a w trakcie trwania programu na wyświetlaczu LED wyświetlane jest odliczanie do jej zakończenia. Kondensat można zbierać w odpowiednim pojemniku lub odprowadzać bezpośrednio do kanalizacji. Zwracamy również uwagę, że zużycie energii odpowiada klasie A++ przy rocznej stawce 258 kWh, a poziom hałasu nie powinien przekraczać 64 dB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool FFT M22 9X2
Wszystkie ceny 32 →WHIRLPOOL Suszarka WHIRLPOOL FFT M22 9X2 PL Biały | 2 059 zł |
Whirlpool Suszarka FFTM229X2PL HWWHRSK229X2PL0 | 2 299 zł |
Whirlpool FFT M22 9X2 PL | 1 849 zł |
Suszarka WHIRLPOOL FFT M22 9X2WS PL | 2 499 zł |