Pralka Electrolux PerfectCare 800 EW8F328SP biały
Electrolux PerfectCare 800 EW8F328SP biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 800 EW8F328SP biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Pralka ELECTROLUX EW8F328SP PerfectCare Biały | 2 199 zł |
Electrolux UltraCare 800 EW8F328SP | 2 199 zł |
Electrolux Pralka UltraCare 800 8 kg EW8F328SP | 2 208 zł |
Pralka ELECTROLUX EW8F328SP PerfectCare 8kg 1200 obr | 2 199 zł |
Pralka ELECTROLUX EW8F328SP PerfectCare 8kg 1200 obr | 2 199 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →