Pendrive Corsair Voyager GT USB 3.0 64 GB (CMFVYGT3-64GB)
Zdjęcia 7 |
Corsair Voyager GT USB 3.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager GT USB 3.0 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair VOYAGER 64GB USB3.0 SGCRR3G64VOYF01 | 71 zł |
Corsair PenDrive Flash Voyager 64GB USB 3.0 RF-PD-COR-110 | 77 zł |
Corsair VOYAGER 64GB USB3.0 35937 | 72 zł |
Corsair Voyager 64GB USB 3.0 Czarno-niebieski | 80 zł |
Corsair VOYAGER 64GB USB3.0 35937 | 71 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Corsair Voyager GT USB 3.0
Ceny na Corsair Voyager GT USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GT USB 3.0 64 GB | od 71 zł | 11 oferty | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 512 GB | od 439 zł | 9 oferty | ||
Corsair Voyager GT USB 3.0 1024 GB | od 757 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →