Zraszacz Cellfast IDEAL (52-067) (52-067)
Cellfast IDEAL (52-067) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (52-067)
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cellfast Zraszacz oscylacyjny EXPERT т IDEAL 16 dysz bezstopniowa regulacj | 83 zł |
Zraszacz oscylacyjny Cellfast Expert Ideal 52-067 | 132 zł |
Zraszacz sektorowy EXPERT | 122 zł |
Cellfast Cellfast Zraszacz sektorowy Expert tt Ideal | 85 zł |
Zraszacz oscylacyjny CELLFAST Expert 52-067 | 84 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →