Pistolet / Lanca zraszająca Cellfast IDEAL (52-025)
Zdjęcia 3 |
Cellfast IDEAL (52-025) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cellfast 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cellfast.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cellfast IDEAL (52-025)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet zraszający Cellfast Jet Ideal 52-025 | 53 zł |
Cellfast Cellfast Zraszacz pistoletowy wielofunkcyjny Jet Ideal | 50 zł |
Cellfast Zraszacz pistoletowy 6-funkcji JET 52-025 | 59 zł |
Pistolet do wody CELLFAST, 1 szt. | 58 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →