Aparat fotograficzny Canon EOS R8 kit 24-50
Wideo 7Zdjęcia 19 |
Łatwy w obsłudze aparat bezlusterkowy wyposażony w pełnoklatkową matrycę 24,2 MP. Czujnik kamery jest zamocowany na stałe, tj. matrycowy system stabilizacji obrazu w modelu nie został znaleziony. Problem ten można jednak łatwo rozwiązać, stosując stabilizowaną optykę - obiektyw kitowy do bezlusterkowców jest zwykle wyposażony w uniwersalny zoom 24-50 mm z przysłoną f/4,5-6,3 i wbudowany stub.
Technologicznym „chipem” zestawu Canon EOS R8 jest zaawansowany autorski system autofokusa Dual Pixel CMOS AF II o minimalnym czasie ustawiania ostrości około 0,03 sekundy. Autofokus aparatu rozpoznaje ludzi, twarze zwierząt, pojazdy w kadrze, a dodatkowo można wybrać lewe lub prawe oko na twarzy osoby w celu ustawienia ostrości. W trybie zdjęć seryjnych bezlusterkowiec osiąga szybkostrzelność 6 kl./s z migawką mechaniczną i do 40 kl./s z migawką elektroniczną.
Wideo jest nagrywane w aparacie poprzez oversampling z rozdzielczości klatek 6K do bardziej „działającego” formatu 4K (3840x2160 pikseli przy 60 kl./s). Model zyskał wsparcie dla strzelania w Log 3 10 bitów z podpróbkowaniem 4:2:2 w formacie H.265. Bezlusterkowiec został wyposażony w elektroniczny wizjer, dotykowy ekran na przegubie obrotowym, moduły bezprzewodowe Wi-Fi i Bluetooh.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS R8 kit 24-50
Wszystkie ceny 19 →CANON EOS R8 RF 24-50mm F45-63 IS STM 5803C013 | 6 850 zł |
CANON Aparat CANON EOS R8 + RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM Czarny | 6 999 zł |
Aparat CANON EOS R8 Body Czarny + Obiektyw 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM | 6 998 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM AF-CAN-0104 | 6 999 zł |
Aparat CANON EOS R8 Body Czarny + Obiektyw 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM | 6 998 zł |
Modyfikacje Canon EOS R8
Ceny na Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | od 6 850 zł | 19 oferty | ||
Canon EOS R8 kit 35 | od 7 999 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS R8 body | od 6 198 zł | 12 oferty |