Aparat fotograficzny Canon EOS R8 kit 35
Wideo 7Zdjęcia 20 | 7 999 zł Kup! Canon EOS R8 + RF 35mm F1.8 MACRO IS STM - PROMOCJA / WYSYŁKA GRATIS / RATfotosoft.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Canon EOS R8 kit 35
EOS (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 24 MPix
Ogniskowa:35 mm
Przysłona obiektywu:f/1.8
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100 - 102400
Zdjęcia seryjne:6 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS R8 kit 35
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS R8
Ceny na Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | od 6 850 zł | 19 oferty | ||
Canon EOS R8 kit 35 | od 7 999 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS R8 body | od 6 198 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →