Фотоапарат Canon EOS R8 kit 35
Відео 7Фото 20 | 7 999 zł Купити! Canon EOS R8 + RF 35mm F1.8 MACRO IS STM - PROMOCJA / WYSYŁKA GRATIS / RATfotosoft.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Canon EOS R8 kit 35
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 24 МПікс
Фокусна відстань:35 мм
Світлосила об'єктива:f/1.8
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100 - 102400
Серійна зйомка:6 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R8 kit 35
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R8
Ціни на Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | від 6 997 zł | 19 пропозицій | ||
Canon EOS R8 kit 35 | від 7 999 zł | 1 пропозиція | ||
Canon EOS R8 body | від 6 197 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →