Фотоапарат Canon EOS R8 kit 85
Відео 7Фото 20 | Очікується у продажу 8 798 zł Рейтинг: 93; Розмір матриці: full frame; Ефективне число МП: 24; Фокусна відстань: 85; Ручне фокусування; Стабілізація зображення: немає; Замір балансу білого; Автобрекетинг; Видошукач: електронний; Серійна зйомка (к/с): 6; Дисплей ("): 3; Сенсорний екран; Поворотний дисплей; Типи карт пам' |
Canon EOS R8 kit 85
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 24 МПікс
Фокусна відстань:85 мм
Світлосила об'єктива:f/1.2
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100 - 102400
Серійна зйомка:6 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R8 kit 85
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R8
Ціни на Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | від 6 850 zł | 19 пропозицій | ||
Canon EOS R8 kit 35 | від 7 999 zł | 1 пропозиція | ||
Canon EOS R8 body | від 6 197 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →