Patelnia BEKA Mandala 15227204 20 cm
Zdjęcia 8 |
BEKA Mandala 15227204 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Mandala 15227204 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia ceramiczna 20cm Mandala - Beka | 177 zł |
Patelnia Beka Patelnia ceramiczna 20cm MANDALA / BEKA | 196 zł |
Patelnia Ceramiczna 20 Cm Mandala / Beka | 197 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →