Patelnia BEKA Nomad 13977244 24 cm
Zdjęcia 3 |
BEKA Nomad 13977244 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje BEKA Nomad 13977244
Ceny na BEKA Nomad 13977244 |
---|---|---|---|---|
BEKA Nomad 13977204 20 cm | od 153 zł | 2 oferty | ||
BEKA Nomad 13977244 24 cm | od 171 zł | 2 oferty | ||
BEKA Nomad 13977284 28 cm | od 220 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →