Patelnia BEKA Maestro 15027254 24 cm chrom
BEKA Maestro 15027254 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Maestro 15027254 24 cm chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia z nieprzywierającą powłoką 24cm Maestro - Beka | 297 zł |
Beka Beka Patelnia z nieprzywierającą powłoką 24cm Maestro 15027254 | 330 zł |
Patelnia z nieprzywierającą powłoką 24cm Maestro 15027254 | 282 zł |
Modyfikacje BEKA Maestro 15027254
Ceny na BEKA Maestro 15027254 |
---|---|---|---|---|
BEKA Maestro 15027214 20 cm czarny | od 239 zł | 3 oferty | ||
BEKA Maestro 15027254 24 cm chrom | od 282 zł | 3 oferty | ||
BEKA Maestro 15027294 28 cm | od 325 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →