Patelnia grillowa BEKA Nori 15148284 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
BEKA Nori 15148284 |
|
Wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia patelni pokryte są trzema warstwami emalii, co pozwala na używanie produktu bez wcześniejszego przygotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Nori 15148284 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nori czarna patelnia do grillowania średnica 28 cm żeliwo 15148284 | 516 zł |
Patelnia żeliwna grillowa 28cm Nori - Beka | 466 zł |
Patelnia Żeliwna Grillowa 28Cm Nori / Beka | 518 zł |
Patelnia żeliwna grillowa 28 cm Nori/BEKA | 518 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →