Patelnia do naleśników BEKA Energy 13528304 30 cm
BEKA Energy 13528304 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje BEKA Energy 13528304
Ceny na BEKA Energy 13528304 |
---|---|---|---|---|
BEKA Energy 13528254 25 cm | od 171 zł | 2 oferty | ||
BEKA Energy 13528274 28 cm | od 223 zł | 5 oferty | ||
BEKA Energy 13528304 30 cm | od 218 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →