Patelnia BEKA Maestro 15027214 20 cm czarny
BEKA Maestro 15027214 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje BEKA Maestro 15027214
Ceny na BEKA Maestro 15027214 |
---|---|---|---|---|
BEKA Maestro 15027214 20 cm czarny | od 252 zł | 2 oferty | ||
BEKA Maestro 15027254 24 cm chrom | od 297 zł | 2 oferty | ||
BEKA Maestro 15027294 28 cm | od 342 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →