Patelnia BEKA Energy 13527244 24 cm
BEKA Energy 13527244 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Energy 13527244 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia z nieprzywierającą powłoką 24cm Energy - Beka | 171 zł |
Beka Beka Patelnia z nieprzywierającą powłoką 24cm Energy 13527244 | 190 zł |
Patelnia z nieprzywierającą powłoką 24cm Energy 13527244 | 163 zł |
Modyfikacje BEKA Energy 13527244
Ceny na BEKA Energy 13527244 |
---|---|---|---|---|
BEKA Energy 13527204 20 cm | od 146 zł | 3 oferty | ||
BEKA Energy 13527244 24 cm | od 163 zł | 3 oferty | ||
BEKA Energy 13527284 28 cm | od 223 zł | 3 oferty | ||
BEKA Energy 13527344 34 cm | od 260 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →