Patelnia grillowa BEKA Nomad 13978284 20 cm szary
Zdjęcia 6 |
BEKA Nomad 13978284 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Nomad 13978284 20 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beka 13978284 patelnia do grillowania stal | 203 zł |
Patelnia Grillowa 28cm Nomad - Beka | 216 zł |
Beka Beka Patelnia grillowa 28cm Nomad 13978284 | 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →