Patelnia do naleśników BEKA Energy 13528274 28 cm
BEKA Energy 13528274 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Energy 13528274 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beka Energy aluminiowy nieprzywierający naleśnik 28 cm 13528274 | 247 zł |
Patelnia do naleśników energooszczędna 28cm - Beka | 223 zł |
Beka Beka Patelnia do naleśników z nieprzywierającą powłoką 28cm Energy 13 | 240 zł |
Patelnia Do Naleśników Energooszczędna 28Cm / Beka | 240 zł |
Patelnia do naleśników energooszczędna 28cm / BEKA | 248 zł |
Modyfikacje BEKA Energy 13528274
Ceny na BEKA Energy 13528274 |
---|---|---|---|---|
BEKA Energy 13528254 25 cm | od 171 zł | 2 oferty | ||
BEKA Energy 13528274 28 cm | od 223 zł | 5 oferty | ||
BEKA Energy 13528304 30 cm | od 218 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →