Powerbank BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000
Zdjęcia 8 |
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 |
|
Stylowa, kompaktowa i zaawansowana technologicznie uniwersalna mobilna bateria o dużej pojemności (bateria powerbank) z możliwością jednoczesnego ładowania trzech gadżetów, wbudowanym kablem Apple Lightning i obsługą najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania (USB Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0/4.0, Samsung Adaptive Fast Charging i Huawei Fast/SuperCharge Protocol).
Wyposażony w informacyjny cyfrowy wskaźnik LED poziomu naładowania resztkowego. Posiada elegancki wygląd zewnętrzny z wytrzymałą obudową z tworzywa sztucznego, która jest dostępna w 3 opcjach kolorystycznych. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej kategorii cenowej 2022 roku, skierowany do posiadaczy gadżetów Apple. Ma umiarkowane gabaryty i wagę 360 g. Stanie się niezawodnym źródłem energii do ładowania szerokiej gamy urządzeń podczas wycieczki, wyprawy czy podróży służbowej.
Wbudowany akumulator Li-Pol pozwala powerbankowi BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 zgromadzić do 60 Wh energii (12000 mAh przy 5 V), co wystarcza na 4 ładowania smartfona iPhone 12 Pro lub 3 ładowania Huawei Mate 40 Pro. Do pracy z gadżetami dostępne są trzy wyjścia: USB A, USB C i Lightning, z których każde obsługuje odpowiednie technologie szybkiego ładowania i może dostarczać moc do 22,5 watów. Dzięki technologii USB Power Delivery możliwe jest ładowanie niektórych modeli laptopów i tabletów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000
Baseus PPQD-H01 Qpow z kablem Lightning 20000mAh 20W Czarny | 119 zł |
Powerbank Baseus Qpow 20000mAh, IP, USB, USB-C, 22W z kablem Lightning (cz | 269 zł |
Baseus PPQD-H01 Qpow z kablem Lightning 20000mAh 20W Czarny | 119 zł |
Powerbank Baseus Qpow 20000mAh, IP, USB, USB-C, 20W z kablem Lightning (bi | 249 zł |
Modyfikacje BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000
Ceny na BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Q Pow Type C Cable 10000 | od 109 zł | 6 oferty | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 10000 | od 94 zł | 5 oferty | ||
BASEUS Q Pow Lightning Cable 20000 | od 119 zł | 6 oferty |