Lokówka BaByliss Curl Secret Optimum C1600E
Wideo 1Zdjęcia 8 |
BaByliss Curl Secret Optimum C1600E |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss Curl Secret Optimum C1600E
Wszystkie ceny 29 →Babyliss Secret Optimum C1600E Lokówka Granatowy/Srebrny 25 W | 278 zł |
BaByliss Curl Secret C1600E | 278 zł |
Lokówka automatyczna BABYLISS C1600E Curl Secret Restyling | 319 zł |
BABYLISS C1600E Curl Secret Premium 3030050148336 | 329 zł |
Dla miłośników eksperymentów
Automatyczna lokówka znanej marki BaByliss, która słynie z wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi do stylizacji, to urządzenie z prostym cylindrem 25mm. Jest to najczęstsza średnica, która jest odpowiednia zarówno dla krótkich, jak i długich włosów, dzięki czemu loki są bardziej naturalne. Jednocześnie model daje pole do eksperymentów, pozwalając na ustawienie ustawień dla różnych gęstości i kształtu loków. Wpływa na to więc czas trwania loków (8, 10 i 12 sekund) oraz temperatura (od 180 do 230 stopni). Ten ostatni wskaźnik jest również dobierany w zależności od rodzaju włosów. Dodatkowo dla bardziej naturalnego efektu urządzenie pozwala na wybór kierunku ruchu – w lewo, w prawo lub na przemian.
Wszystkie ustawienia są pokazane na wyświetlaczu. To prawda, że jest na ten temat dość dużo informacji, więc na początku lepiej jest skorzystać z instrukcji, aby zrozumieć, co jest. Ale przyciski do przełączania trybów są lekko zagłębione w obudowie, co powinno zapobiec przypadkowemu naciśnięciu.
delikatna pielęgnacja
Aby trwała trwała była nie tylko skuteczna, ale także delikatna dla włosów, producent wybrał ceramikę jako materiał na pokrycie elementu grzejnego. Generalnie jest to najpopularniejsze rozwiązanie, ponieważ ceramika jest dość mocna, zapewnia równomierne nagrzewanie i dobry poślizg dzięki swojej gładkości. A jeśli dodamy do tego system jonizacji, nie uzyskamy przesuszonych włosów, które zachowują naturalne nawilżenie i połysk. Ponadto loki stają się bardziej miękkie, wyglądają na zadbane i nie elektryzują się, dzięki czemu nie naruszają integralności fryzury. Nawiasem mówiąc, model wydaje sygnał dźwiękowy po określonym czasie lub jeśli pasmo jest splątane.
praktyczna strona
Ponieważ BaByliss specjalizuje się w profesjonalnym sprzęcie, jego urządzenia często wyposażone są we wszystko, co niezbędne do komfortowej pracy. Automatyczna lokówka to urządzenie samo w sobie, które znacznie ułatwia życie każdej kobiecie, ale może być też wygodniejsze, jeśli dodasz długi (2,5 metra) przewód z obrotową podstawą i systemem automatycznego wyłączania, który ochroni urządzenie przed przegrzaniem.