Chłodzenie CPU ARCTIC Freezer 7 X CO (ACFRE00085A)
Wideo 3Zdjęcia 10 |
ARCTIC Freezer 7 X CO
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Wentylator:⌀ 92 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Liczba rurek cieplnych:2 szt.
Wysokość:132 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Freezer 7 X CO
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC Freezer 7 X CO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC Freezer 7 X CO - Kompaktowy wielokompatybilny cooler CPU do pracy c | 102 zł |
Arctic Freezer 7 X CO - Ch?odzenie powietrzem procesora - Max 23 dBA | 102 zł |
Chłodzenie CPU ARCTIC Freezer 7 X CO | 102 zł |
Chłodzenie CPU ARCTIC Freezer 7 X CO ACFRE00085A | 102 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →