SSD Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1 1 TB
Apacer AP1TBAS2280P4U-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD APACER AS2280P4U 1TB M2 PCIE GEN3 X4 NVME 3500/3000 MB/S 4712389919298 | 366 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Apacer SSD 1TB 3.5/3.0G AS2280P4U M.2 - PACZKOMAT, POC | 367 zł |
Apacer Ap1tbas2280p4u-1 1tb Ssd M.2 Złocisty | 311 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4U 1TB M.2 PCIe Gen3x4 2280 (3500/3000 MB/s) 3D NAN | 378 zł |
Apacer 1TB M.2 PCIe NVMe AS2280P4U - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 379 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1
Ceny na Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U AP256GAS2280P4U-1 256 GB | od 138 zł | 3 oferty | ||
Apacer AS2280P4U AP512GAS2280P4U-1 512 GB | od 170 zł | 2 oferty | ||
Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1 1 TB | od 311 zł | 5 oferty | ||
Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1 2 TB | od 533 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →