SSD Apacer AS2280P4U AP512GAS2280P4U-1 512 GB
Apacer AP512GAS2280P4U-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer AS2280P4U AP512GAS2280P4U-1
Ceny na Apacer AS2280P4U AP512GAS2280P4U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U AP256GAS2280P4U-1 256 GB | od 138 zł | 3 oferty | ||
Apacer AS2280P4U AP512GAS2280P4U-1 512 GB | od 170 zł | 2 oferty | ||
Apacer AS2280P4U AP1TBAS2280P4U-1 1 TB | od 311 zł | 5 oferty | ||
Apacer AS2280P4U AP2TBAS2280P4U-1 2 TB | od 533 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →