Monitor AOC C27G2E 27 "
Zdjęcia 9 |
AOC C27G2E 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC C27G2E 27 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor AOC Gaming C27G2E/BK zaokrąglony 27" Curved 1920 x 1080 Full HD 10 | 749 zł |
AOC Monitor C27G2E 27 Curved VA 165Hz HDMIx2 DP UPAOC027XS000701500R ZAOKRĄGLONY
Zaokrąglony design otacza Cię, umieszczając Cię w centrum akcji i zapewnia immersyjne doświadczenie podc... więcejzas grania.
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 165 HZ
Częstotliwość odświeżania 165 Hz, znacznie przewyższająca standardowe 60 Hz w branży, sprawia, że gry są płynne jak jedwab. Wykorzystaj pełny potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o rozdarciu ekranu i zamazanych ruchach. Nie oglądaj się wstecz.
PANEL VA
Panele VA (Vertical Alignment) wyświetlają głębokie ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 749 zł |
AOC C27G2E/BK MON-LCD-AOC-0533Monitor C27G2E/BK AOC C27G2E o zakrzywionym ekranie jest wyposażony w matrycę VA o przekątnej 27 cali i krzywiźnie 1500R. Czę... więcejstotliwość odświeżania wynosząca 165 Hz, Adaptive Sync, czas reakcji 1ms i niskie opóźnienie wejścia zapewniają płynność wyświetlania i fantastyczną jakość obrazu. 165HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA Częstotliwość odświeżania 165 Hz, znacznie przekraczająca standardowe w branży 60 Hz, sprawia, że gry są niezwykle płynne. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz. NISKIE OPÓŹNIENIE SYGNAŁU WEJŚCIOWEGO Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o bajerach graficznych: ten tryb przełącza monitor na ustawienia stawiające czysty czas reakcji na pierwszym miejscu, zapewniając decydującą przewagę w wyrównanych starciach, gdy decydują ułamki sekund. AOC G-MENU Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą. ZAKRZYWIENIE 1500R Zakrzywiona konstrukcja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania. Komputronik.plZłóż skargę | 699 zł |
AOC 27'' C27G2E/BK Czarny, Czerwony C27G2E/BKDominujący kolor: Czarny, Czerwony Waga [kg]: 4.14 kg Wysokość [mm]: 73.16 mm Szerokość [mm]: 612.4 mm Głębokość [mm]: 367.33... więcejmm Seria: C27G2E/BK Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 3502 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80000000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: VA Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3000:1 Odświeżanie [Hz]: 165 Hz Czas reakcji: do 3 ms Wejście audio: Tak Liczba złączy HDMI: 2 DVI-D: Nie DisplayPort: 1 Tuner TV: Nie Głośniki: Tak Ekran obrotowy (pivot): Nie Standard VESA [mm]: 100 x 100 mm Pobór mocy [W]: 31 W Pochylenie (w górę/w dół): 4° / 215° Głośniki (opis): 2x 4 W Wbudowana kamera: Brak Głośniki: Nie Neonet.plZłóż skargę | 786 zł |
AOC Monitor C27G2E 27 Curved VA 165Hz HDMIx2 DP 1123161500R ZAOKRĄGLONY
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 165 HZ
PANEL VA
Panele VA (Vertical Alignment) wyświetlają głębokie ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 769 zł |
pokaż 12 ofert
Seria AOC Gaming (do gier)Porównaj w tabeli →
od 849 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 2 079 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 538 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 672 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 479 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
od 909 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 799 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 110 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 421 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 729 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 899 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 899 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
od 979 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 489 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC C27G2E →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 699 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 679 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort
od 679 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 743 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 749 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
od 679 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 750 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland