Procesor AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E BOX
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AMD A-Series Bristol Ridge
Ceny na AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 BOX | od 120 zł | 3 oferty | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | od 136 zł | 1 oferta | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 BOX | od 160 zł | 2 oferty |
Polecamy