Процесор AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E BOX
AMD A-Series Bristol Ridge A12-9800E BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AMD A-Series Bristol Ridge
Ціни на AMD A-Series Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500 BOX | від 120 zł | 3 пропозиції | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A6-9500E OEM | від 136 zł | 1 пропозиція | ||
AMD A-Series Bristol Ridge A8-9600 BOX | від 160 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо