Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX (100-100000453WOF)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen Threadripper PRO 7975WX PR-TR4-AMD-039 | 18 490 zł |
AMD Threadripper PRO 7975WX 350W SP6-32 core /64 thread CPU processor | 21 520 zł |
Amd Ryzen Threadripper Pro 7975wx Cpu Przezroczysty 100-100000453WOF | 21 175 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 7975WX CPU processor 32 core/64 thread 350W trx | 23 477 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 7975WX CPU processor 32 core/64 thread 350W SP6 | 21 152 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper Pro 7000
Ceny na AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX BOX | od 12 790 zł | 19 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX OEM | od 12 590 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX | od 18 490 zł | 16 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX OEM | od 18 390 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX BOX | od 35 490 zł | 17 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX OEM | od 35 190 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX | od 48 990 zł | 17 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM | od 48 690 zł | 2 oferty |
Polecamy