Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM (100-000000884)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX - Tray Procesor - 96 rdzeni - 2.5 GHz - | 59 162 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX Tray PR-TR4-AMD-036 | 48 690 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 7995WX, 2.5 GHz, 384 MB, OEM (100-0000 | 59 681 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper Pro 7000
Ceny na AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX BOX | od 12 790 zł | 19 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX OEM | od 12 590 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX | od 18 490 zł | 17 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX OEM | od 18 390 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX BOX | od 35 490 zł | 17 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX OEM | od 35 190 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX | od 48 990 zł | 17 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM | od 48 690 zł | 3 oferty |
Polecamy