Procesor AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK (100-100000598MPK)
Wideo 21Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK |
|
Procesory Ryzen Pro skierowane są do klientów korporacyjnych, posiadają zaawansowane funkcje ochrony danych oraz obsługę różnorodnych rozwiązań do zdalnego zarządzania i diagnostyki.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 9 PRO 7945 Multipack PR-AM5-AMD-016 | 1 799 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 PRO 7945, 3.7 GHz, 64 MB, MPK (100-100000598MPK) | 2 002 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 PRO 7945, 3.7 GHz, 64 MB, MPK (100-100000598MPK) | 1 996 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 9 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 9 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 BOX | od 1 669 zł | 11 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900 OEM | od 1 926 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D BOX | od 1 807 zł | 24 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X3D OEM | od 3 692 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X BOX | od 1 596 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7900X OEM | od 2 918 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO MPK | od 1 799 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7945 PRO OEM | od 1 999 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X3D BOX | od 2 676 zł | 35 oferty | ||
AMD Ryzen 9 Raphael 7950X BOX | od 2 431 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →